PLASMA JETT For Her II

PLASMA JETT For Her II je patentovaný stejnosměrný elektrokauter určený k nechirurgické léčbě vulvovaginální netěsnosti (laxity), oslabené sliznice pochvy v menopauze a lehkého stupně močové inkontinence.

Přístroj poskytuje řešení problémů spojených s vulvovaginální laxitou, jako je:

  • nedostatečná vaginální vlhkost
  • pálení a svědění pochvy
  • urgentní a stresová močová inkontinence ( pouze mírné formy)
  • zhoršení sexuálního života z důvodu suchosti a podrážděnosti vagíny, snížené těsnosti, elasticitě a citlivosti.

S těmito problémy se potýkají zejména ženy po porodu a menpauze.

U močové inkontinence je vždy nutno před ošetřením provést urogynekologické vyšetření. Plasma Jett ,stejně jako laser, není schopen vyřešit všechny stupně a typy močové inkontinence. Proto doporučujeme před plánovaným ošetřením těmito přístroji z důvodu inkontinence, či sestupu pánevního dna, nechat se vyšetřit certifikovaným urogynekologem, abyste zbytečně neplýtvala Vašimi finančními prostředky.

Pozitivní účinek přístroje je způsoben kombinací tepla, depolarizace buněčné membrány a nízkoprahového reverzibilní elektropolace. Přístroj při ošetření aktivuje tvorbu nového kolagenního vaziva. Vytváří se pevnější a elastičtější tkáňová struktura a dochází k rejuvenilaci ( zmlazení) tkáně. Tato jedinečná technologie využívá stejnosměrného proudu a při ošetření dochází k depolarizaci membrány a reverzibilní elektroporaci, která umožňuje snadnější průchod iontů a molekul buněčnými membránami.

Současně dokážeme velmi efektivně zapravovat do sliznice různá séra ( vit. C, E, A, kys. hyaluronová pod.)

Přístroj Jett Plasma For Her II generuje tok plasmy a ten při působení na biologické tkáně spouští specifický mechanismus reakcí. Toto působení plasmových toků na tkáň umožňuje dosáhnout velice efektivního peelingu, obnovy tkání, jejich zpevnění, zlepšení pružnosti a také posiluje odolnost tkáně a její obranyschopnost.

Z histologických vyšetření odebraných před a po ošetření je prokázáno až trojnásobné zvýšení výšky sliznice pochvy.

Výhody: nejedná se o chirurgické ošetření tkání. Délka ošetření je krátká bez nutnosti podání anestézie. Ošetření je bezpečné, pohodlné a bezbolestné. Není nutno užívat hormony a po ošetření nevznikají jizvy.

Kdy ošetření nelze provést: v těhotenství, při epilepsii, při aktivním kožním zánětlivém onemocnění v blízkém okolí plánovaného ošetření (např. akutní herpes simplex, akutní zánět pochvy a malé pánve, infekce močového měchýře). Při přítomnosti kardiostiomulátoru či jiného elektrického přístroje v těle ( EKG Holterovské měření) Při přítomnosti kovových náhrad v místě ošetření. Při onkologickém onemocnění v oblasti pochvy a vulvy. U nespolupracující klientky

Během zákroku je po pochvy zaveden na několik minut aplikátor, kterém je manipulováno tak, aby působil na všechny části pochvy. Při ošetření u výrazně atrofické sliznice pochvy může dojít k poranění sliznice pochvy, které se projeví mírným krvácením a pálením.

Po zákroku může být pochva zarůžovělá s mírným otokem v okolí. Můžete cítit mírné pálení a může se objevit výtok.

Pokud Vás trápí výše popsané problémy, můžete se k nám objednat ke konzultaci. Konzultace poskytujeme i pro klientky, které jsou registrovány u jiných gynekologů.

Cena ošetření viz. ceník zde.

Napište nám: Pokud máte dotaz, a upřednostňujete emailovou formu, napište nám. Jakmile to bude možné, odpovíme Vám.